Довіреність

Довіреність (доручення) – це правочин,за яким приватна чи посадова особа,організація передає права (повноваження) іншій особі чи організації здійснювати від її імені зафіксовані в дорученні 

Строк, на  який  може  бути  видано  доручення,  визначається цивільним законодавством України. 

Доручення,  видане  в   порядку    передоручення,  підлягає  нотаріальному посвідченню після  подання  основного  документа,  в якому  застережено право  на  передоручення,  або  після  подання доказів того, що представник за основним дорученням примушений  до цього  обставинами  для охорони інтересів  особи,  яка    видала доручення. 

Доручення, видане в порядку передоручення, не може містити  в собі більше прав, ніж їх передано за  основним  дорученням.  Строк дії доручення, виданого за передорученням,  не  може  перевищувати строку дії основного доручення, на підставі якого воно видане. 

Документи:

Незалежно від того, який саме вид довіреності буде оформлений, необхідно надати документи, що ідентифікують  довірителя ( паспорт чи документи що його заміняють), інформацію про предмет доручення  й дані про повіреного.

Важливо: Довіреність можна скасувати в будь-який момент! Визначтеся, чи буде довіреність з правом передачі повноважень третім особам чи ні.

УВАГА! Перелік необхідних документів є орієнтовним!

Остаточний перелік документів визначається нотаріусом після попередньої консультації.

Замовити дзвінок
Ім'я*
Номер телефону*

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×