Про нас

приватний нотаріус березій зінаїда

Штат нотаріальної контори укомплектований висококваліфікованим персоналом з юридичною освітою.

Нотаріус - Березій Зінаїда Анатоліївна, стаж роботи в сфері нотаріату - більше 20-ти років.

Освіта: У 1994 році закінчила з відзнакою Київський технікум готельного бізнесу по спеціальності «Право». У 1998 році закінчила з відзнакою Харківську юридичну академію імені Я.Мудрого.

З 1997 завідуюча Тернопільською Другою державною нотаріальною конторою. З 1999 року по даний час - приватний нотаріус Тернопільського міського нотаріального округу.

В процесі своєї діяльності постійно підвищує свій професійний рівень на спеціалізованих  семінарах та курсах. За високий професіоналізм неодноразово відзначена грамотами Тернопільського територіального управління юстиції, Тернопільської міської Ради, Тернопільської обласної державної адміністрації та міністерства юстиції України.

Помічник нотаріусаДжус Василь Михайлович. Закінчив Тернопільський національний економічний університет за спеціальністю «Право». Досвід роботи (2016-2019 рр.) державним реєстратором в відділі державної реєстрації Тернопільської міської ради. 

Юрист-консультантЗінько Олег Михайлович. Закінчив Тернопільський національний економічний університет за спеціальністю «Право». Працював в 2016-2017 роках юрисконсультантом Чортківської державної нотаріальної контори .

СекретарОлійник Наталія Іванівна. Освіта вища технічна . Стаж роботи в нотаріальній конторі - 10 років.

СВІДОЦТВА ТА СЕРТИФІКАТИ

Нотаріус Березій, сертифікат 1

Нотаріус Березій, сертифікат 2

Нотаріус Березій, сертифікат 3

Записатися на консультацію до нотаріусаЗалиште заявку або зателефонуйте
Замовити дзвінок
Ваше ім'я*
Ваш номер телефону*

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×